Бренды
Grandorf
Landor
Luncheon
Monge
Morando
My Mio!
My Wuf!
Vitomax

Landor

Ландор - не просто найменування торгової марки - це мистецтво дарувати радість Вашому вихованцеві. Ми добре розуміємо, що означає для кожного господаря здоров'я і настрій його чотирилапого друга, тому доклали всіх зусиль до того, щоб створити корм холістік-класу і розробити концепцію високоякісного збалансованого харчування для вихованців. Нашою головною метою є зробити життя собак і кішок повноцінним і радісним, адже секретна складова формули наших кормів - це любов.

Особливості виробництва

Ми довгий час не могли знайти виробничий майданчик, який відповідав би всім нашим вимогам:

  • Популярний європейський виробник, якість продукції якого підтверджена вже не одним десятиліттям;
  • Наявність індивідуальних дослідницьких лабораторій, завдяки тестам в яких можна було б врахувати вимоги споживачів;
  • Найкраще обладнання: розробити ідеальний склад - тільки пів справи, адже без інновацій і якісного обладнання виготовити корм буде неможливо.
  • Ретельно дослідивши світовий ринок, ми все-таки змогли відшукати відповідний майданчик - завод на території екологічно чистого району Іспанії.
Elmubas - завод з 30-річним стажем в сфері виробництва кормів для собак і кішок. Продукцію цього бренду поставляють на всі континенти нашої планети. Активний розвиток і вдосконалення продукту, а також прагнення розробляти і впроваджувати новітні технології, проведення численних досліджень і тестувань дозволяють забезпечити максимально можливу якість кормів, на яку були видані сертифікати FSSC 22000.
Представленные в магазине товары Landor: